Agnieszka Kaleta-Kiereś – psycholog, psychoterapeuta, terapeuta EMDR

tel. 505 660 943

Psycholog, ukończyła studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w programie specjalizacji psychologia kliniczna. Uczestniczyła m.in. w szkoleniach Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Katowicach, aktualnie w trakcie Kursu Psychoterapii, przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną. Sam proces psychoterapii pojmuje jako szansę zrozumienia i zmierzenia się z przeszkodami i kryzysami, które pojawiają się na drodze życiowej i blokują wykorzystanie niepowtarzalnych zasobów danego człowieka. Jako terapeuta pozostaje w superwizji, co zapewnia stałą możliwość konsultacji z psychoterapeutami o znacznym doświadczeniu oraz jest częścią rozwoju osobistego w pracy psychoterapeutycznej.

Od początku pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką, wsparciem i pomocą psychologiczną. Prowadzi grupy wsparcia i rozwoju osobistego, warsztaty umiejętności psychologicznych, pracując głównie z osobami dorosłymi.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Instytutu Psychodramy.

I bardzo lubi swoją pracę.